Yükleniyor.....

Hakkımızda

Hakkımızda

Günaç & Kuş Hukuk Bürosu, 2015 yılında İstanbul Barosu Avukatlarından Av. Mehmet Emre Günaç ve Av. Gürler Kaya Kuş tarafından kurulmuştur.

Günaç & Kuş Hukuk Bürosu, mesleklerinde tecrübe sahibi, ilkeli, dürüst, sonuca odaklı, gelişime açık ekibi ile ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, imar ve inşaat hukuku, kentsel dönüşüm hukuku, tüketici hukuku, şirketler hukuku, lojistik ve taşımacılık hukuku, ticaret hukuku, sözleşmeler hukuku, kıymetli evrak hukuku, iş hukuku ve sosyal güvenlik hukuku, sigorta hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, aile hukuku, özel düzenleyici mevzuat hükümlerine tabi sektörler başta olmak üzere idare hukuku, rekabet hukuku, medeni hukuk, finans hukuku, vergi hukuku, gümrük hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında uzmanlaşmıştır.

Günaç & Kuş Hukuk Bürosu, uzmanlık alanları dahilinde müvekkillerinin yapacağı yatırımlarda ve kuracağı şirket türü hususlarında gerekli tüm hukuki danışmanlık hizmetini sunmakta, ortaklık sözleşmesi, kira sözleşmesi, inşaat sözleşmesi, satış sözleşmeleri, know-how, lisans ve teknik yardım sözleşmeleri, bayilik ve dağıtım sözleşmeleri, iş sözleşmeleri ve alt-işveren sözleşmeleri gibi tüm sözleşmelerin hazırlanması ve müzakere edilmesinde müvekkillerine hukuki yardımda bulunmaktadır. Bunun yanında hukuk büromuz borçlu vekilliği ve iflas erteleme süreçlerinde şirketlerin hukuki danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.

Günaç & Kuş Hukuk Bürosu, uzmanlık alanları yanında özel ve teknik bilgi gerektiren konularda konusunda uzman ve yetkin müşavirler ile işbirliği içerisinde bulunmakta hukuki çözümler noktasında profesyonel müşavirlik hizmetleri ile de çözüm önerileri sunmaktadır.

Günaç & Kuş Hukuk Bürosu, müvekkil ve danışanlarına daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek adına uzmanlık alanlarında güncel ve entellektüel gelişmeleri takip etmekte ve konuları dahilinde forum, seminer, panel vs. eğitim/sertifika programlarına katılım sağlamaktadır.

SEMİNER VE SERTİFİKA BİLGİLERİ :

● Kentsel Dönüşüm Hukuku Sertifikası – Adalet Ve Hukuk Derneği - 2014

● Gayrimenkul Hukuku Başarı Sertifikası – İstanbul İnstitute – 2015

● Gayrimenkul Temel İlkeleri Işığında Kentsel Dönüşüm Hukuku Sertifikası- Mizan Hukukçular Derneği – 2015

● Türk Ceza Adalet Sisteminin Etkinliğinin Geliştirilmesi Semineri – Avrupa Konseyi Koordinatörlüğünde Avrupa Birliği Ve Türkiye Cumhuriyeti Ortaklığı İle - 2014